Naši tréneri

mirek

Miroslav ( Stroj ) Stasinka

' privítajte zakladateľa Ruinous Division '
Športu sa naplno venujem od svojich 20tich rokov. Cvičenie, beh či bojové športy sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Zo všetkého najviac ma očaril crossfit, ktorý dokázal spojiť niekoľko druhov cvičení a športov dokopy. Ukázal mi hranice vlastných síl, silu a vytrvalosť, ktorú chcem posúvať ďalej. Dlho sa venujem aj bojovým športom ako je karate , box, thajský box.

Motto: Musíš veľa obetovať, aby si sa naučil, vážiť si to čo máš. Cesta k úspechu je kľukatá, ale musíš si sľúbiť, že to nikdy nevzdáš. Iba tak sa rodia hrdinovia.

Špecializácia:
Box
Thajský box
Funkčný tréning
Základy fittnes
Beh

marek

Marek ( steraKParky ) Marguš

' tu máme udržovateľa CrossFitu na Zborovskej scéne, haha '
Cvičeniu sa venujem od 14 nástich rokov. Trénoval som bodybuilding, ten ma však časom prestal baviť. A vtedy prišiel Miro ( Stroj ) Stasinka s CrossFitom ( funkčný tréning ), ako náhle som ho vyskúšal, vedel som, že toto je šport ktorý chcem robiť a bude ma stále baviť. A viete prečo? Pretože v CrossFite sa neustále máte v čom zlepšovať, učíte sa nové veci, každý tréning je iný a jedinečný. No a presne preto milujem CrossFit ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou môjho života! A motto? Nemám motto, proste žijem svoj život podľa seba a stále sa hýbem :-)

Špecializácia:
Kondičný tréning
Silový tréning
Tréning s vlastným telom
Základy vzpierania
Funkčný tréning
Tréning podľa požiadaviek klienta

janci

Ján ( Janči ) Husár

'náš hovorca' :-)
Už ako 17-ročný som sa začal venovať fitness. Postupne som sa dostal ku crossfitu, ktorý si ma získal posledných 6 rokov. Crossfit ma naučil, že ľudské telo má obrovské rezervy. Vďaka nemu rozvíjam svoju kondíciu, silu, vytrvalosť, rýchlosť aj koordináciu.

Motto: “Je škoda, ak človek zostarne bez toho, aby videl krásu a silu, ktorej je jeho telo schopné.“ Socrates ”

Špecializácia:
Základy Fitness
Funkčný tréning